cappuccino, z manj sladkorja, nescafé, 10/1, 125g
Spar
Mercator
Tuš

nescafe

cappuccino, z manj sladkorja, nescafé, 10/1, 125g

Pakiranje: 125 g

od2,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 23,92 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €+50%

23,92 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

cappuccino z manj sladkorja, nescafe, 125 g

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

2,99 €

23,92 €/kg

Cappuccino Brez Sladkorja Nescafe 125 g