neslana luščena pistacija, bimed, 100 g
Spar
Mercator

bimed

neslana luščena pistacija, bimed, 100 g

Pakiranje: 100 g

od5,19 €najceneje v Spar

2 trgovini · 5,19–5,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 51,90 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,19 €+43%

51,90 €/kg

pistacija oluščena, neslana, bimed, 100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,79 €5,29 €-9%

52,90 €/kg