gobova juha z lisičkami, knorr, 56g
Spar
Mercator
Tuš

knorr

gobova juha z lisičkami, knorr, 56g

Pakiranje: 56 g

od1,49 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,49–2,09 € · prihranite do 0,60 €

Cena na enoto: od 26,61 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,99 €1,49 €-25%

26,61 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,99 €+101%

35,54 €/kg

gobova juha z lisičkami, knorr, 56 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,09 €

37,32 €/kg

Juha Knorr, gobova z lisičkami, 56 g