bio gobova kremna juha, natur compagnie, 40g
Spar
Mercator
Tuš

natur compagnie

bio gobova kremna juha, natur compagnie, 40g

Pakiranje: 40 g

od1,35 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,35–1,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 33,75 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,35 €

33,75 €/kg

Bio Kremna Gobova Juha Natur Compagnie 40 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,89 €

47,25 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,89 €

47,25 €/kg

bio kremna gobova juha, natur compagnie, 40 g