jogurtov napitek, breskev in pasijonka, actimel, 6 x 100 g
Spar
Mercator
Tuš

actimel

jogurtov napitek, breskev in pasijonka, actimel, 6 x 100 g

Pakiranje: 600 g

od2,45 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 2,45–3,29 € · prihranite do 0,84 €

Cena na enoto: od 4,08 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,47 €2,45 €-1%

4,08 €/kg

Jogurtov napitek Actimel, 3 v 1, breskev, marakuja, 6 x 100 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €

5,48 €/kg

jogurtov napitek actimel 3v1 breskev & marakuja, danone, 6x100g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €

5,48 €/kg