puding vanilija hi protein, dr. oetker, 55g
Spar
Tuš

dr. oetker

puding vanilija hi protein, dr. oetker, 55g

Pakiranje: 55 g

od1,29 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 1,29–1,79 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 23,45 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,29 €

23,45 €/kg

Puding Dr.Oetker, kremni, proteinski, vanilija, 55 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €+24%

32,55 €/kg