puding vanilija, royal, 4/1, 160g
Spar
Mercator
Tuš

royal

puding vanilija, royal, 4/1, 160g

Pakiranje: 160 g

od1,59 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,59–2,29 € · prihranite do 0,70 €

Cena na enoto: od 9,94 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

2,18 €1,59 €-27%

9,94 €/kg

Puding Royal Vanilija 3 + 1 gratis 4 x 40 g

Spar

Spar

Na zalogi

2,16 €

13,50 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,29 €

14,31 €/kg

vanilin puding, royal, 4 x 40 g