namaz omegol b1, zvijezda, 225 g
Spar
Mercator
Tuš

omegol

namaz omegol b1, zvijezda, 225 g

Pakiranje: 225 g

od1,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,39–1,89 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 6,18 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €1,39 €-22%

6,18 €/kg

mastni namaz omegol b1, 225g

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €

7,96 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,89 €

8,40 €/kg

Namaz Omegol, B1, 225 g