čvrsti jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 180g
Spar
Mercator
Tuš

zelene doline

čvrsti jogurt 3,2% m.m., zelene doline, 180g

Pakiranje: 180 g

od0,34 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,34–0,69 € · prihranite do 0,35 €

Cena na enoto: od 1,89 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,69 €0,34 €-51%

1,89 €/kg

Navadni Jogurt Mlekarna Celeia 3.2 % m.m. 180 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,69 €0,55 €-20%

3,06 €/kg

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., zelene doline, 180 g

Spar

Spar

Na zalogi

0,69 €

3,83 €/kg