čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., pomurske mlekarne, 180 g
Spar
Mercator
Tuš

pomurske mlekarne

čvrsti jogurt, 3,2 % m.m., pomurske mlekarne, 180 g

Pakiranje: 180 g

od0,39 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,39–0,79 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 2,17 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,53 €0,39 €-26%

2,17 €/kg

Navadni Jogurt Pomurske Mlekarne 3.2 % m.m. 180 g

Spar

Spar

Na zalogi

0,53 €

2,94 €/kg

navadni jogurt 3,2%, pomurske m., 180g

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,79 €

4,39 €/kg