mehki polnomastni sir v slanici salakis, president, pakirano, 250 g
Spar
Mercator
Tuš

president

mehki polnomastni sir v slanici salakis, president, pakirano, 250 g

Pakiranje: 250 g

od2,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,19–3,59 € · prihranite do 1,40 €

Cena na enoto: od 8,76 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €2,19 €-27%

8,76 €/kg

polnomastni mehki sir salakis, president, 250g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

11,96 €/kg

Sir President, Salakis, 250 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,59 €

14,36 €/kg