sir feta salakis, president, pakirano, 150 g
Spar
Mercator
Tuš

president

sir feta salakis, president, pakirano, 150 g

Pakiranje: 150 g

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–4,29 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 26,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €+3%

26,60 €/kg

sir feta grška, president, 150g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €+33%

26,60 €/kg

Sir Feta President, Salakis, 150 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,29 €

28,60 €/kg