nektar, breskev, fructal, 0,2 l
Mercator
Tuš

fructal

nektar, breskev, fructal, 0,2 l

Pakiranje: 200 ml

od0,90 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,90–0,99 € · prihranite do 0,09 €

Cena na enoto: od 4,50 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,90 €

4,50 €/L

Nektar Fructal Superior Breskev 0,2 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €+11%

4,95 €/L