nektar breskev, frutek, 125ml
Spar
Mercator
Tuš

frutek

nektar breskev, frutek, 125ml

Pakiranje: 125 ml

od0,85 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,85–0,99 € · prihranite do 0,14 €

Cena na enoto: od 6,80 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,85 €

6,80 €/L

Sok Frutek Breskev 125 ml

Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €

7,92 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

7,92 €/L

otroški sok hruška in breskev, po 4. mesecu, frutek, 125 ml