večzrnati toast kruh ölz, 500g
Spar
Mercator
Tuš

ölz

večzrnati toast kruh ölz, 500g

Pakiranje: 500 g

od2,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,79–3,29 € · prihranite do 0,50 €

Cena na enoto: od 5,58 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €2,79 €-15%

5,58 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

5,98 €/kg

Polnozrnati Toast Ölz 500 g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €

6,58 €/kg

večzrnati toast, ölz, 500 g