toast kruh, velik, ölz, 500g
Spar
Mercator
Tuš

ölz

toast kruh, velik, ölz, 500g

Pakiranje: 500 g

od3,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 6,58 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,29 €+6%

6,58 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €+3%

6,58 €/kg

toast velikan, ölz, 500 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,29 €

6,58 €/kg

Riesen Toast Ölz 500 g