bonboni smarties, nestlé, 130g
Spar
Mercator
Tuš

smarties

bonboni smarties, nestlé, 130g

Pakiranje: 130 g

od2,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,99–3,29 € · prihranite do 0,30 €

Cena na enoto: od 23,00 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,99 €+67%

23,00 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,99 €

23,00 €/kg

Bonboni Smarties, tulec, 130g

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,29 €+38%

25,31 €/kg

bonboni, smarties, 130 g