bonboni smarties mini, nestlé, 259g
Spar
Mercator
Tuš

smarties

bonboni smarties mini, nestlé, 259g

Pakiranje: 259 g

od4,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,79–4,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 18,49 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,79 €

18,49 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,89 €

18,88 €/kg

bonboni, smarties, 259 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

19,27 €/kg

Bonboni Smarties, mini vrečka, 259g