prepečeni kruhek iz ržene moke fibre, wasa, 230g
Spar
Mercator
Tuš

wasa

prepečeni kruhek iz ržene moke fibre, wasa, 230g

Pakiranje: 230 g

od2,39 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 10,39 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €+34%

10,39 €/kg

hrustljavi rženi kruhki, wasa, 230 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,39 €

10,39 €/kg

Kruhki Wasa Fibre 230 g