mlečni kruhek z rozinami, ölz, 320g
Spar
Tuš

ölz

mlečni kruhek z rozinami, ölz, 320g

Pakiranje: 320 g

od3,98 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,98–4,79 € · prihranite do 0,81 €

Cena na enoto: od 12,44 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,98 €

12,44 €/kg

Kruhki Olz, mlečni z rozinami, 320 g

Spar

Spar

Na zalogi

4,79 €+7%

14,97 €/kg