mini rolade vanilija in lešnikov posip, gorenjka, 290g
Spar
Mercator
Tuš

gorenjka

mini rolade vanilija in lešnikov posip, gorenjka, 290g

Pakiranje: 290 g

od4,59 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 15,83 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,59 €

15,83 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €+25%

15,83 €/kg

mini rolade z vanilijo in lešnikom, gorenjka, 290 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,59 €

15,83 €/kg

Rolada mini, vanilija s posipom, 290g