mini rolade vanilija, gorenjka, 280g
Spar
Mercator
Tuš

gorenjka

mini rolade vanilija, gorenjka, 280g

Pakiranje: 280 g

od1,99 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,99–3,99 € · prihranite do 2,00 €

Cena na enoto: od 7,11 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,99 €1,99 €-50%

7,11 €/kg

mini rolade z vanilijo, gorenjka, 280 g

Spar

Spar

Na zalogi

3,99 €

14,25 €/kg

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €

14,25 €/kg

Rolada mini Gorenjka, vanilija, 280 g