brezalkoholno pivo 0,0%, staropramen, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

staropramen

brezalkoholno pivo 0,0%, staropramen, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od1,24 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,24–1,35 € · prihranite do 0,11 €

Cena na enoto: od 2,48 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,24 €

2,48 €/L

brezalkoholno pivo, staropramen, 0,0 % alkohola, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,38 €1,33 €-4%

2,66 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,35 €

2,70 €/L

Pivo Staropramen, alk.0,0 vol%, pločevinka, 0,5 l