sarajevsko brezalkoholno pivo 0,0%, 0,5l
Spar
Mercator

sarajevsko

sarajevsko brezalkoholno pivo 0,0%, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,89 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 0,89–0,99 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 1,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €0,89 €-10%

1,78 €/L

brezalkoholno sarajevsko pivo, 0,0 %, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €

1,98 €/L