pivo nor mal, tektonik´s, 0,5l
Spar
Mercator

tektonik

pivo nor mal, tektonik´s, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od3,39 €najceneje v Mercator

2 trgovini · 3,39–3,59 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 6,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €

6,78 €/L

nefiltrirano pivo tektonik nor mal olstar pale ale, 5,1 % alkohola, 0,5 l

Spar

Spar

Ni na zalogi

3,59 €

7,18 €/L