vino sauvignon radgonske gorice, 0,75l
Spar
Tuš

radgonske gorice

vino sauvignon radgonske gorice, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od3,20 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 3,20–7,87 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 4,27 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

3,20 €

4,27 €/L

Vino Sauvignon alk. 11,5 % vol. 0,75 L

Spar

Spar

Na zalogi

7,98 €7,87 €-1%

10,49 €/L