vino sauvignon, jeruzalem ormož, 0,75l
Spar
Tuš

jeruzalem ormož

vino sauvignon, jeruzalem ormož, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od7,79 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 7,79–7,88 € · prihranite do 0,09 €

Cena na enoto: od 10,39 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

7,79 €

10,39 €/L

Vino Sauvignon alk. 11 % vol. 0,75 L

Spar

Spar

Na zalogi

7,88 €

10,51 €/L