whisky canadian club, 0,7l
Spar
Mercator
Tuš

canadian club

whisky canadian club, 0,7l

Pakiranje: 700 ml

od18,69 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 18,69–19,99 € · prihranite do 1,30 €

Cena na enoto: od 26,70 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

18,69 €

26,70 €/L

kanadski whiskey, canadian club, 40 % alkohola, 0,7 l

Spar

Spar

Na zalogi

19,79 €

28,27 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

19,99 €

28,56 €/L

Whiskey Canadian club, alk.40 vol%, 0,7l