whisky canadian special old, 0,7l
Spar
Mercator
Tuš

canadian special old

whisky canadian special old, 0,7l

Pakiranje: 700 ml

od12,60 €najceneje v Spar

3 trgovine · 12,60–12,99 € · prihranite do 0,39 €

Cena na enoto: od 18,00 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

12,60 €

18,00 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

12,99 €

18,56 €/L

kanadski whiskey, canadian special old, 40 % alkohola, 0,7 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

12,99 €

18,56 €/L

Canadian Whisky Special Old alk. 40 % vol. 0,7 L