rdeče vino cabernet sauvignon bagueri, goriška brda, 0,75l
Spar
Mercator
Tuš

goriška brda

rdeče vino cabernet sauvignon bagueri, goriška brda, 0,75l

Pakiranje: 750 ml

od14,99 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 19,99 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

14,99 €

19,99 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

14,99 €

19,99 €/L

cabernet bagueri, vrhunsko rdeče vino, vinska klet goriška brda, 0,75 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

14,99 €

19,99 €/L

Vino Bagueri Cabernet, alk.14,5 vol%, 0,75l