negazirana brezalkoholna pijača z okusom breskve, oaza, 1,5l
Spar
Mercator
Tuš

oaza

negazirana brezalkoholna pijača z okusom breskve, oaza, 1,5l

Pakiranje: 1,5 L

od1,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,19–1,29 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 0,79 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,19 €+8%

0,79 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,19 €+45%

0,79 €/L

pijača, breskev, oaza, 1,5 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,29 €

0,86 €/L

Pijača Oaza, breskev, 1,5 L