negazirana brezalkoholna pijača limonada, fruc, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

fruc

negazirana brezalkoholna pijača limonada, fruc, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,67 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,67–0,99 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 1,34 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,67 €

1,34 €/L

Fruc, limonada, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

0,99 €

1,98 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €

1,98 €/L

pijača, limonada, fruc, 0,5 l