napitek aloe vera jagoda, lotte, 240ml
Spar
Mercator
Tuš

lotte

napitek aloe vera jagoda, lotte, 240ml

Pakiranje: 240 ml

od0,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 0,89–0,99 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 3,71 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

0,89 €+3%

3,71 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

0,89 €

3,71 €/L

Sadna Pijača Aloe Vera Jagoda 0,240 L

Mercator

Mercator

Na zalogi

0,99 €+25%

4,13 €/L

pijača, jagoda, lotte, 240 ml