napitek jagoda yippy, rauch, 0,33l
Spar
Mercator
Tuš

yippy

napitek jagoda yippy, rauch, 0,33l

Pakiranje: 330 ml

od1,29 €najceneje v Spar

Cena na enoto: od 3,91 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

1,29 €+25%

3,91 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,29 €+12%

3,91 €/L

pijača, jagoda, yippy, 0,33 l

Tuš

Tuš

Na zalogi

1,29 €

3,91 €/L

Sadna Pijača Yippy Jagoda 0,33 L