vino rdeče cabernet sauvignon capodistria 075l
Spar
Tuš

capo d'istria

vino rdeče cabernet sauvignon capodistria 075l

Pakiranje: 750 ml

od24,99 €najceneje v Spar

2 trgovini · 24,99–27,49 € · prihranite do 2,50 €

Cena na enoto: od 33,32 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

24,99 €

33,32 €/L

rdeče vino cabernet sauvignon, capo d´istria, vinakoper, 0,75l

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

27,49 €

36,65 €/L

Vino Capo D.C.Sauvignon, alk.13,5 vol%, 0,75l