brezalkoholno temno pivo, kozel, 0,5l
Spar
Mercator
Tuš

kozel

brezalkoholno temno pivo, kozel, 0,5l

Pakiranje: 500 ml

od0,89 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 0,89–1,09 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 1,78 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

1,09 €0,89 €-18%

1,78 €/L

Temno pivo Kozel, alk.0,0 vol.%, 0,5 l

Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

2,18 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

1,09 €

2,18 €/L

temno brezalkoholno pivo kozel, 0,5 l