žitna ploščica z mlečno čokolado in banano nesquik, nestlé, 25g
Spar
Mercator
Tuš

nesquik

žitna ploščica z mlečno čokolado in banano nesquik, nestlé, 25g

Pakiranje: 25 g

od0,49 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 0,49–0,59 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 19,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

0,59 €0,49 €-17%

19,60 €/kg

žitna ploščica maxi choco, nesquik, 25 g

Spar

Spar

Ni na zalogi

0,59 €

23,60 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

0,59 €

23,60 €/kg

Ploščica žitna Nesquik Maxi Choco bar, 25 g