žitna kava, benquick, 400g
Spar
Mercator
Tuš

benquick

žitna kava, benquick, 400g

Pakiranje: 400 g

od4,79 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,79–4,99 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 11,98 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,79 €+14%

11,98 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,79 €

11,98 €/kg

instant žitna kava, benquick, 400 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,99 €

12,48 €/kg

Žitna Kava BenQuick 400 g