mleta kava zlatna džezva, 200g
Spar
Mercator
Tuš

zlatna džezva

mleta kava zlatna džezva, 200g

Pakiranje: 200 g

od4,59 €najceneje v Spar

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 22,95 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Ni na zalogi

4,59 €+25%

22,95 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,59 €+54%

22,95 €/kg

mleta kava, zlatna džezva, 200 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,59 €

22,95 €/kg

Kava mleta Zlatna džezva, 200g