mesni zajtrk pikant, gavrilović, 150g
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

mesni zajtrk pikant, gavrilović, 150g

Pakiranje: 150 g

od2,39 €najceneje v Spar

3 trgovine · 2,39–2,59 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 15,93 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

2,39 €

15,93 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

2,39 €

15,93 €/kg

pikant mesni narezek, gavrilović, 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

2,59 €

17,27 €/kg

Pikant Mesni Narezek 150 g