mesni zajtrk, gavrilović, 2x150g
Spar
Mercator
Tuš

gavrilović

mesni zajtrk, gavrilović, 2x150g

Pakiranje: 300 g

od3,78 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,78–4,59 € · prihranite do 0,81 €

Cena na enoto: od 12,60 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,45 €3,78 €-15%

12,60 €/kg

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,49 €

14,97 €/kg

mesni zajtrk, gavrilović, 2 x 150 g

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,59 €

15,30 €/kg

Narezek Gavrilovič, mesni zajtrk, 2x150g