ploščica rozine, mandlji, arašidi, čokolada in med, nature bar, medex, 40g
Spar
Mercator
Tuš

medex

ploščica rozine, mandlji, arašidi, čokolada in med, nature bar, medex, 40g

Pakiranje: 40 g

od1,49 €najceneje v Mercator

3 trgovine · 1,49–1,85 € · prihranite do 0,36 €

Cena na enoto: od 37,25 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Mercator

Mercator

Na zalogi

1,79 €1,49 €-17%

37,25 €/kg

ploščica nature, rozine, med, čokolada, mandlji in arašidi, medex, 40 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,79 €

44,75 €/kg

Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,85 €

46,25 €/kg

Ploščica z Rozinami Nature Bar 40 g