ovsena ploščica čokolada in banana energy bar, proteini.si, 60g
Spar
Tuš

proteini.si

ovsena ploščica čokolada in banana energy bar, proteini.si, 60g

Pakiranje: 60 g

od0,99 €najceneje v Tuš

2 trgovini · 0,99–1,09 € · prihranite do 0,10 €

Cena na enoto: od 16,50 €/kg

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

0,99 €

16,50 €/kg

Ploščica energijska, čokolada, banana, 60 g

Spar

Spar

Na zalogi

1,09 €

18,17 €/kg