čistilo za pomivalni stroj, finish, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

finish

čistilo za pomivalni stroj, finish, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od4,89 €najceneje v Spar

3 trgovine · 4,89–5,29 € · prihranite do 0,40 €

Cena na enoto: od 19,56 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,99 €4,89 €-18%

19,56 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

6,19 €4,95 €-20%

19,80 €/L

čistilo za pomivalni stroj, finish, 250 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,29 €

21,16 €/L

Detergent za Čiščenje Pomivalnega Stroja Finish 250 ml