čistilo za pomivalni stroj somat, 250ml
Spar
Mercator
Tuš

somat

čistilo za pomivalni stroj somat, 250ml

Pakiranje: 250 ml

od3,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,99–5,49 € · prihranite do 1,50 €

Cena na enoto: od 15,96 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

5,49 €3,99 €-27%

15,96 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,49 €3,99 €-27%

15,96 €/L

čistilo za pomivalni stroj, somat, 250 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

5,49 €

21,96 €/L

Čistilo za Pomivalni Stroj Somat 250 ml