tekočina za sijaj limona, finish, 400ml
Spar
Mercator
Tuš

finish

tekočina za sijaj limona, finish, 400ml

Pakiranje: 400 ml

od3,59 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,59–3,94 € · prihranite do 0,35 €

Cena na enoto: od 8,98 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

4,79 €3,59 €-25%

8,98 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

5,19 €3,59 €-31%

8,98 €/L

sijaj tekočina za strojno pomivanje posode, finish limona, 400 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

4,84 €3,94 €-19%

9,85 €/L

Detergent za Pomivanje Posode Finish Lemon 400 ml