tekoči detergent za ročno pomivanje posode limona, ecover, 450ml
Spar
Mercator
Tuš

ecover

tekoči detergent za ročno pomivanje posode limona, ecover, 450ml

Pakiranje: 450 ml

od1,40 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 1,40–3,89 €

Pozor: najcenejša ni na zalogi.

Cena na enoto: od 3,11 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Ni na zalogi

1,40 €

3,11 €/L

Detergent Ecover, za pomivanje posode, Limone & Aloe Vera, 450 ml

Spar

Spar

Na zalogi

3,59 €

7,98 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,89 €

8,64 €/L

detergent za ročno pomivanje posode, limona in aloe vera, ecover, 450 ml