čistilo za kopalnice citrus, frosch, 500ml
Spar
Mercator
Tuš

frosch

čistilo za kopalnice citrus, frosch, 500ml

Pakiranje: 500 ml

od3,19 €najceneje v Spar

3 trgovine · 3,19–3,39 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 6,38 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,19 €

6,38 €/L

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,19 €

6,38 €/L

Čistilo Frosch, za kopalnico, citrus, 500ml

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,39 €

6,78 €/L

čistilo za kopalnice frosch citrus, 500 ml