čistilo citrus fresh gel crystal, wc net, 750ml
Spar
Mercator
Tuš

wc net

čistilo citrus fresh gel crystal, wc net, 750ml

Pakiranje: 750 ml

od1,99 €najceneje v Spar

3 trgovine · 1,99–3,19 € · prihranite do 1,20 €

Cena na enoto: od 2,65 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Spar

Spar

Na zalogi

3,09 €1,99 €-36%

2,65 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

3,09 €

4,12 €/L

čistilo za wc, gel crystal citrus fresh, wc net, 750 ml

Tuš

Tuš

Na zalogi

3,19 €

4,25 €/L

Čistilo za WC Wc Net Crystal Gel Citrus Fresh 750 ml