univerzalno čistilo pine fresh, domestos, 750ml
Spar
Mercator
Tuš

domestos

univerzalno čistilo pine fresh, domestos, 750ml

Pakiranje: 750 ml

od3,99 €najceneje v Tuš

3 trgovine · 3,99–4,19 € · prihranite do 0,20 €

Cena na enoto: od 5,32 €/L

Zgodovina cen

Cene po trgovinah

Najceneje
Tuš

Tuš

Na zalogi

3,99 €+43%

5,32 €/L

Čistilo WC Domestos Pine 750 ml

Spar

Spar

Na zalogi

4,19 €+71%

5,59 €/L

Mercator

Mercator

Na zalogi

4,19 €+54%

5,59 €/L

univerzalno čistilo pine, domestos, 750 ml